Navštivte Prahu, neřešte parkování – jsme přímo u stanice metra

Pokud se chystáte navštívit centrum Prahy a už teď se obáváte parkování, tak pro Vás máme špatnou zprávu. V centru Prahy je dnes již prakticky nemožné zaparkovat zdarma, cena parkovného se pohybuje od 50 Kč za hodinu a to není příliš přívětivé. Máme pro Vás ovšem nabídku. Naše ruční auto-myčka sídlí přímo u stanice metra Kolbenova. Vzhledem k tomu, že pracujeme i přes víkend můžete se k nám objednat na ruční mytí vozu a službu zároveň využít jako bezplatné parkování u metra.

Zkrátka k nám přijdete a během 10 minut se pohodlně dopravíte do centra města, po příjezdu z centra města na Vás bude čekat perfektně umytý vůz ošetřený tou nejkvalitnější auto kosmetikou. Ceny u nás začínají již od 500 Kč, a vzhledem k ceně parkování v centru města, musíte uznat, že se jedná o nabídku vskutku zajímavou. Tak neváhejte, zaparkujte u metra a domu odjedete perfektně čistým vozem. Více o našich mycích programech naleznete v ceníku.

parkovani-u-metra-zdarma

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich