washcars@seznam.cz
+420 601 601 062

  logoweb 2

Českobrodská 1535
Kolbenova 40
Rymaně 1218

Navštivte Prahu, neřešte parkování – jsme přímo u stanice metra

Pokud se chystáte navštívit centrum Prahy a už teď se obáváte parkování, tak pro Vás máme špatnou zprávu. V centru Prahy je dnes již prakticky nemožné zaparkovat zdarma, cena parkovného se pohybuje od 50 Kč za hodinu a to není příliš přívětivé. Máme pro Vás ovšem nabídku.

Péče o automobil v zimě

Zima dává automobilům pěkně zabrat, a od majitelů vozů se vyžaduje, aby vozu věnovali zvýšenou pozornost. Velkým problémem je především neochota řidičů vůz mýt, když se přeci ihned znova zašpiní. Jsou pochopitelně situace, kdy to opravdu smysl nemá.

Jak rozleštit lak na osobním automobilu

Všimly jste si na kapotě Vašeho vozu poškrábaného laku? Malé oděrky na Vašem voze vznikají tak rychle, že ani nevíte jak. Mezi nejčastější příčiny patří nepříznivé počasí, odvalené kamínky a štěrk nebo také kartáče z automatických mycích linek. Pokud se chcete těchto malých oděrek zbavit, rozleště si lak!

Jak správně vyčistit ALU disky

Co se čistění ALU disků týče, velmi záleží na to jak často k jejich vyčistění dochází. Pokud myjete elektrony několikrát za měsíc bohatě vám postačí vlažná voda, kbelík, obyčejná houba a několik desítek minut volného času.

„Rychlost, spolehlivost a záruka nejvyšší kvality u nás není pouze motto,
ale naše každodenní poselství!“

Navštivte Prahu, neřešte parkování
Péče o automobil v zimě
Jak rozleštit lak na vašem voze
Jak správně vyčistit ALU disky

washcars@seznam.cz  |  +420 601 601 062  |  IČO: 03131491
WashCars.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Jiří Novotný